Nieprzypisane

18 X 2017 - po raz kolejny jesteśmy na Warszawskim Festiwalu Filmowym

W tegorocznej edycji imprezy wezmą udział dwa kina - znajdująca się w Pałacu Kultury i Nauki Kinoteka oraz Multikino w Złotych . Festiwal rozpocznie się w najbliższy piątek i potrwa aż do niedzieli 22 X
Filmy wyświetlane będą w dziewięciu salach po  seansów dziennie. Pierwsze zaczynać się będą o 9.30, ostatnie - o 21. 30. Podczas WFF łącznie zobaczymy aż 247 pozycji z całego świata. 

View the embedded image gallery online at:
http://zs1.pisz.pl/index.php/2-np#sigFreeId6ad938df30

 

Czytajmy z Ewką!

books cd 1 300x180Jeżeli masz książki, których nie czytasz lub przeczytałeś albo płyty z muzyką, zalegające w twoim domu w dobrym stanie, serdecznie zachęcamy do oddania do sali 104 w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu. Zebrane przedmioty będą sprzedawane w grudniu w Piskim Domu Kultury. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do akcji- oddasz jedne, kupisz drugie.

Kwota ze sprzedaży książek będzie przeznaczona na leczenie Pani Ewy.

Wystawa „Polscy bohaterowie w polskich szkołach”

 

Uczniowie liceum poznawali sylwetki postaci polskiej historii XX wieku. Przygotowali biogramy poszczególnych osób. W popularyzacji postaci pomogła wystawa przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej. W klasie drugiej liceum został też zorganizowany konkurs . Najlepszą znajomością sylwetek polskich bohaterów wykazała się Kinga Podsiad.

Szkoła

edzien


logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small