Kongres Małżeństwa i Rodziny w Ełku

10 grudnia 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Kongresie Małżeństwa i Rodziny w Ełku. Mieli okazję wysłuchać wyjątkowego wykładu chrześcijańskiego mówcy i pisarza - Josha McDowell’a pt. „O miłości i seksie we właściwym kontekście”. Sposób prowadzenia wykładu przez Josh’a przemówił do uczestników, o czym świadczyły owacje na stojąco. Na koniec uczniowie mieli okazję poznać świadectwo jednego z absolwentów naszej szkoły - Piotra Paliwody oraz innych chrześcijan. Gimnazjaliści oraz licealiści wrócili z Ełku pełni nowych doświadczeń.

 

dalej...

 

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small