Kongres Małżeństwa i Rodziny w Ełku

10 grudnia 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Kongresie Małżeństwa i Rodziny w Ełku. Mieli okazję wysłuchać wyjątkowego wykładu chrześcijańskiego mówcy i pisarza - Josha McDowell’a pt. „O miłości i seksie we właściwym kontekście”. Sposób prowadzenia wykładu przez Josh’a przemówił do uczestników, o czym świadczyły owacje na stojąco. Na koniec uczniowie mieli okazję poznać świadectwo jednego z absolwentów naszej szkoły - Piotra Paliwody oraz innych chrześcijan. Gimnazjaliści oraz licealiści wrócili z Ełku pełni nowych doświadczeń.

dalej...

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2