Ogólnopolski sukces uczniów naszego liceum!

Sukces naszych uczniów! Aleksandra Kłok oraz Igor Żarnowski za zadanie zrealizowane w ramach projektu rekrutacyjnego na Sejm Dzieci i Młodzieży otrzymali najwyższą notę w województwie i uczestniczyli w posiedzeniu komisji problemowej, która odbyła się w Sulejówku w dniach 14-15 maja br. 
Podczas komisji pracowali nad projektem uchwały dot. miejsc pamięci ważnych dla lokalnej społeczności oraz uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez IPN. Wielkim sukcesem może się również pochwalić Igor Żarnowski, który został wybrany na jednego z trzech Marszałków Sejmu Dzieci i Młodzieży i będzie przewodniczyć obradom 1 czerwca na Wiejskiej.
Nasi posłowie we wtorek (24.05) uczestniczyli w spotkaniu w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, gdzie odebrali z rąk Kuratora Warmińsko-Mazurskiego oraz Wojewody nominacje na Sejm. 
Teraz przed nimi duże wyzwanie. Najbliższy wyjazd 31 maja - do Warszawy, czyli zwiedzanie miejsc pamięci oraz obrady sejmu 1 czerwca. Transmisje na żywo z obrad prowadzonych m.in. przez ucznia naszego liceum będzie można obejrzeć na stronie : http://www.tvpparlament.pl/transmisje-online
 
O pracy naszych uczniów i o sukcesie możecie obejrzeć m.in. tu :
 
Życzymy powodzenia!

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small