rocznica wprowadzenia stanu wojennego i Grudnia 1970

Pamiętaliśmy  o  34. rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego i  45. rocznicy Grudnia1970. Z tej okazji uczniowie klasy IC społecznej przygotawali audycję i wystawę zdjęć. Oglądaliśmy także poruszający film  w reżyserii Anny Siedler "Czarny czwartek.Gdynia 70. Dlaczego?", który otrzymaliśmy  wraz z innymi materiałami edukacyjnymi z IPN w Poznaniu.  

Klaudia Bondzio, Kinga Podsiad, Sara Kuźmicka i Maja Żarska z klasy IC LO propagowały w Piszu akcję Instytutu Pamięci Narodowej "Zapal Światło Wolności" .  W szkolnym konkursie fotograficznym na zdjęcie pokazujące, w jaki spoób upamiętnia się ofiary stanu wojennego zwyciężyła Izabela Fiertek z klasy IIC społecznej.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small