akademia z okazji 71 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej

Harcerki z 3 ŻDSH "Amazonki" z Drużynową Martą Liżewską, zorganizowały uczniom gimnazjum i liceum akademię z okazji 71. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. Uczennice, które brały udział w akademii, to: Patrycja Ruszczyk, Dominika Ruszczyk, Urszula Zadroga, Ola Zadroga, Natalia Skrodzka, Julia Michałowska, Gosia Górecka, Paulina Kiełczewska, Natalia Plona. Akademię, piękną grą na skrzypcach, uświetniła Zuzanna Poznańska. Występ był inicjatywą naszych uczennic i jednocześnie harcerek i został samodzielnie przez nie przygotowany.


Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small