akademia z okazji 71 rocznicy zakończenia II Wojny Światowej

Harcerki z 3 ŻDSH "Amazonki" z Drużynową Martą Liżewską, zorganizowały uczniom gimnazjum i liceum akademię z okazji 71. rocznicy zakończenia II Wojny Światowej. Uczennice, które brały udział w akademii, to: Patrycja Ruszczyk, Dominika Ruszczyk, Urszula Zadroga, Ola Zadroga, Natalia Skrodzka, Julia Michałowska, Gosia Górecka, Paulina Kiełczewska, Natalia Plona. Akademię, piękną grą na skrzypcach, uświetniła Zuzanna Poznańska. Występ był inicjatywą naszych uczennic i jednocześnie harcerek i został samodzielnie przez nie przygotowany.