„Nowy Ogólniak zwycięzcą ligi powiatowej”

Rozgrywki VII Edycji Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Powiatu Piskiego o Puchar Starosty Powiatu Piskiego w roku szkolnym 2015/2016 zakończyły się turniejem finałowym, który odbył się 24 maja w hali sportowej naszej szkoły. Wzorem ubiegłych lat, liga rozgrywana w kwietniu i maju br. Objęła 25 meczów Rundy Zasadniczej oraz Turnieju Finałowego rozgrywanych w Białej Piskiej, Rucianem-Nidzie, Orzyszu i Piszu. Podziękowaniem dla wszystkich uczestniczących drużyn i ich opiekunów były też ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Sponsorów wręczane na uroczystym podsumowaniu tegorocznej edycji Ligi : puchary, medale i nagrody dla najlepszych siatkarek oraz zespołów szkolnych. Puchary wręczane były przez Starostę Piskiego p. Andrzeja Nowickiego wraz z p. Małgorzatą Oświęcimko Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu. Mamy nadzieję, że to sportowe przedsięwzięcie realizowane w latach 2010-2015 pod patronatem Starosty Piskiego i cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem szkół naszego powiat, będzie nadal kontynuowane w następnych latach. Zapraszamy do udziału w nim wszystkie szkoły również w przyszłym roku oraz gratulujemy osiągnietych wyników tegorocznej rywalizacji.

Podajemy wyniki końcowe VII Edycji Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Powiatu Piskiego o Puchar Starosty Powiatu Piskiego.

 

Turniej Finałowy o miejsca I-IV

PÓŁFINAŁY

ZS Nr 1 Pisz – ZS Nr Biała Piska    2 : 0        (25-20),(31-29)

SGP Pisz – GIM Nr/GZS/Pisz          1 : 2       (25-21),(19-25),(11-15)

FINAŁY

o III miejsce

Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej – Samorządowe Gimnazjum Publiczne w Piszu

2 : 0

(25-19) , (25-19)

o I miejsce

Zespół Szkól Nr 1 w Piszu – Gimnazjum Nr 2 w GZS w Piszu

2 : 0

(25-14) , (25-21)

Wyniki końcowe Turnieju Finałowego o m. I-IV:

ZS Nr 1 w Piszu

GIM. Nr 2 /GZS/ w Piszu

ZS Nr 1 w Białej Piskiej

Samorządowe Gimnazjum Publiczne w Piszu

Wyniki końcowe VII Edycji Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Powiatu Piskiego o Puchar Starosty Powiatu Piskiego

Zespół Szkół Nr 1 w Piszu

Gimnazjum Nr 2 w GZS w Piszu

Zespół Szkół Nr 1 w Białej Piskiej

Samorządowe Gimnazjum Publiczne w Piszu

Gimnazjum Nr w Piszu

Gimnazjum Publiczne w ZSS w Rucianem-Nidzie

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Orzyszu

Opracował organizator Ligi:

Mgr Maciej Chlewicki

Nauczyciel W-F w ZS Nr 1 w Piszu

Siatkarki naszego ogólniaka pewnie zwyciężyły rywalki z innych szkół. Potwierdziły swoją dominację w powiecie wygrywając rundę zasadniczą oraz turniej finałowy. Bardzo dobrze w lidze zaprezentowały się najmłodsze siatkarki z naszego gimnazjum. Gimnazjalistki, trenując dopiero od tego roku szkolnego, sprawiły wielką niespodziankę awansując do rundy finałowej i osiągając IV miejsce w tegorocznej edycji ligi. Dodatkowo indywidualne nagrody zdobyły: Wiktoria Karwowska – MVP Turnieju Finałowego, Aleksandra Kaczmarczyk – MVP Zespołu Szkół Nr 1 oraz Oliwia Gobcewicz – MVP Samorządowego Gimnazjum Publicznego.

Dziękujemy i gratulujemy dziewczętom za reprezentowanie szkoły w licznych zmaganiach sportowych i życzymy sukcesów w następnych latach.

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small