Wycieczka do Białegostoku klasa IIC LO 19 X 2016

Wycieczka do Białegostoku klasa IIC LO

W dniu  19.10.2016 pojechaliśmy z wizytą do Białegostoku, gdzie pod opieką Panów Roberta Iłowieckiegi i Macieja Bzury zwiedziliśmy kilka miejsc.

W Operze i Filharmonii Podlaskiej - dokładnie w Europejskim Centrum Sztuki obejrzeliśmy niezwykłą ekspozycja  50 unikatowych, oryginalnych prac Nikifora Krynickiego, jednego z najsłynniejszych i najbardziej uznanych malarzy prymitywistów na świecie! Wyjątkowe, barwne malarstwo tego łemkowskiego malarza przyniosło mu pod koniec życia upragnioną sławę.

 

 

Wieczorem obejrzeliśmy spektakl  „Poskromienie złośnicy”, Williama Szekspira

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small