PoczytajMY

Uczniowie z klas licealnych pod opieką p. Anety Ramotowskiej przygotowali, w ramach programu PoczytajMy, zajęcia dla dzieci z przedszkola. W programie było:

Czytanie opowiadania Smerfy- Smerfomaszynka;

konkurs polegający na zadawaniu dzieciom pytań do tekstu opowiadania;

kolorowanie postaci z opowiadania.

Dzieci bardzo chętnie współpracowały z nami. Z łatwością odpowiadały na zadawane pytania. Z ogromnym entuzjazmem przystąpiły do kolorowania Smerfów. Pożegnały nas piosenką „ Jestem przedszkolakiem” i zaprosiły ponownie… Dziękujemy i do zobaczenia!!!