Nietypowa lekcja języka niemieckiego

Niejednokrotnie uczniowie zastanawiają się, jak to jest siedzieć po drugiej stronie biurka. Nasi licealiści mieli okazję się o tym przekonać. Uczennice klasy IIIB LO wcieliły się w rolę nauczyciela i poprowadziły lekcję języka niemieckiego. Tematem zajęć były „Deutsche Erfindungen/Niemieckie wynalazki”. Uczniowie w sposób niekonwencjonalny i atrakcyjny, w formie konkursów i gier, przekazali ciekawe informacje. Wykonane zadania zostały sprawdzone i ocenione przez p.Marzenę Grabowską.

Zajęcia dostarczyły widowni ogromną porcję wiedzy, otworzyły drzwi do własnych poszukiwań i działań. Uczniowie mieli okazję przekonać się, że język niemiecki wcale nie jest trudny, trzeba tylko znaleźć sposób na naukę.

Szkoła

synergia on


logo smalloszczedzanie wyniki


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small