Nietypowa lekcja języka niemieckiego

Niejednokrotnie uczniowie zastanawiają się, jak to jest siedzieć po drugiej stronie biurka. Nasi licealiści mieli okazję się o tym przekonać. Uczennice klasy IIIB LO wcieliły się w rolę nauczyciela i poprowadziły lekcję języka niemieckiego. Tematem zajęć były „Deutsche Erfindungen/Niemieckie wynalazki”. Uczniowie w sposób niekonwencjonalny i atrakcyjny, w formie konkursów i gier, przekazali ciekawe informacje. Wykonane zadania zostały sprawdzone i ocenione przez p.Marzenę Grabowską.

Zajęcia dostarczyły widowni ogromną porcję wiedzy, otworzyły drzwi do własnych poszukiwań i działań. Uczniowie mieli okazję przekonać się, że język niemiecki wcale nie jest trudny, trzeba tylko znaleźć sposób na naukę.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small