Mikołajkowy Turniej SCRABBLE na lekcji języka niemieckiego

Gra Scrabble to doskonały sposób na naukę zasad współpracy i zasad fair-play. Uczymy się nowych słów, ale również strategii, szacowania ryzyka i strat. Gra pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację uwagi. Rozbudza ciekawość i wyobraźnię, kształci spostrzegawczość, rozwija logiczne myślenie, a także uczy kulturalnego zachowania podczas zabawy. Scrabble to przede wszystkim dobra zabawa.

Poziom gry był bardzo wysoki. Widać było fantastyczną rywalizację i kreatywność w poszukiwaniu nowych słów. Walka na słowa nabrała tu zupełnie nowego znaczenia. Wyobraźnia pozwalała uczniom na odkrywanie nowych tajników języka niemieckiego. Opiekunem grupy uczniów podczas turnieju była p.Marzena Grabowska.

Zwycięzcy:

GIMNAZJUM

IA: Chojnowska Wiktoria, Słapińska Ewa

IC: Podsiad Aleksandra, Rybka Eliza, Mkrtczan Olga, Tadra Wiktoria, Zduńczyk Kinga, Zegarowicz Sandra

IIA: Ciszewska Julia, Kiełczewska Paulina, Rutkowska Natalia, Plona Natalia, Zadroga Aleksandra, Siwik Oliwia, Małyska Daria

IIB: Czyżuk Paweł, Jasłonowska Natalia, Gierad Aleksandra, Kamiński Kacper

IIC: Świder Piotr, Kiślak Bartłomiej, Rurkowski Igor, Dąbrowski Mateusz, Bączek Aleksandra, Wiśniewska Emilia

LICEUM

IIIB: Chutkowska Kinga, Felińska Sara, Darda Natalia, Kłok Aleksandra, Liżewska Marta, Bernatowicz Magdalena, Bazydło Karolina

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w „Mikołajkowym Turnieju SCRABBLE” i dobrą zabawę. Gratuluję wiedzy i osiągniętych wyników.

Marzena Grabowska

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small