Współpraca z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym

Od kilku lat w klasie II LO o profilu medycznym realizowana jest, jako przedmiot uzupełniający, edukacja ekologiczna. Istotą tych zajęć jest uzupełnienie treści ekologicznych do programu z biologii realizowanego w zakresie rozszerzonym.

W celu uatrakcyjnienia programu, nasza szkoła nawiązała współpracę z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym. Uczniowie pracują warsztatowo pod kierunkiem starszego specjalisty ds.edukacji, Pani Martyny Kwiatkowskiej.

Podsumowaniem całorocznej pracy będą zajęcia na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

edzien