Współpraca z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym

Od kilku lat w klasie II LO o profilu medycznym realizowana jest, jako przedmiot uzupełniający, edukacja ekologiczna. Istotą tych zajęć jest uzupełnienie treści ekologicznych do programu z biologii realizowanego w zakresie rozszerzonym.

W celu uatrakcyjnienia programu, nasza szkoła nawiązała współpracę z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym. Uczniowie pracują warsztatowo pod kierunkiem starszego specjalisty ds.edukacji, Pani Martyny Kwiatkowskiej.

Podsumowaniem całorocznej pracy będą zajęcia na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small