"Śpiewajmy poezję"

6 kwietnia w nasze szkole odbył się kolejny raz koncert pt. "Śpiewajmy poezję" połączony z kiermaszem charytatywnym ozdób świątecznych, z którego całkowity dochód został przeznaczony na pomoc w leczeniu pani Ewy Grabarczyk nauczycielki języka angielskiego. Koncert poświęcony był twórczości Edwarda Stachury w 80. rocznicę jego urodzin.
Organizatorem była Iwona Poznańska we współpracy z Damianem Żylukiem i uczniami naszej szkoły: Ulą Zapert, Julią Dobrzycką, Dominiką Wszołek, Adrianną Biedrzycką.

edzien