"Śpiewajmy poezję"

 6 kwietnia w nasze szkole odbył się kolejny raz koncert pt. "Śpiewajmy poezję" połączony z kiermaszem charytatywnym ozdób świątecznych, z którego całkowity dochód został przeznaczony na pomoc w leczeniu pani Ewy Grabarczyk nauczycielki języka angielskiego. Koncert poświęcony był twórczości Edwarda Stachury w 80. rocznicę jego urodzin.
Organizatorem była Iwona Poznańska we współpracy z Damianem Żylukiem i uczniami naszej szkoły: Ulą Zapert, Julią Dobrzycką, Dominiką Wszołek, Adrianną Biedrzycką.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small