Zbrodnia katyńska

Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

W kwietniu 2017 roku w naszej szkole udostępniliśmy zwiedzającym wystawę „Zbrodnia Katyńska” IPN Białystok. O wystawie poinformowaliśmy poprzez stronę szkoły, media społecznościowe,  artykuł w „Gazecie Piskiej”. Plakaty informacyjne  wywiesiliśmy na  słupach ogłoszeniowych w Piszu. Wystawę obejrzeli też rodzice naszych uczniów. Po wystawie zwiedzających oprowadzali  przewodnicy – uczniowie klasy IIC społecznej Bruno Kass, Ernest Krzywonos, Klaudia Olender, Kamil Szczech, Dawid Drewnik.

Aneta Ramotowska, Elżbieta Chrostowska

edzien