Zbrodnia katyńska

Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

W kwietniu 2017 roku w naszej szkole udostępniliśmy zwiedzającym wystawę „Zbrodnia Katyńska” IPN Białystok. O wystawie poinformowaliśmy poprzez stronę szkoły, media społecznościowe,  artykuł w „Gazecie Piskiej”. Plakaty informacyjne  wywiesiliśmy na  słupach ogłoszeniowych w Piszu. Wystawę obejrzeli też rodzice naszych uczniów. Po wystawie zwiedzających oprowadzali  przewodnicy – uczniowie klasy IIC społecznej Bruno Kass, Ernest Krzywonos, Klaudia Olender, Kamil Szczech, Dawid Drewnik.

Aneta Ramotowska, Elżbieta Chrostowska

Szkoła

synergia on


logo smalloszczedzanie wyniki


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small