Zbrodnia katyńska

Wystawa Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku

W kwietniu 2017 roku w naszej szkole udostępniliśmy zwiedzającym wystawę „Zbrodnia Katyńska” IPN Białystok. O wystawie poinformowaliśmy poprzez stronę szkoły, media społecznościowe,  artykuł w „Gazecie Piskiej”. Plakaty informacyjne  wywiesiliśmy na  słupach ogłoszeniowych w Piszu. Wystawę obejrzeli też rodzice naszych uczniów. Po wystawie zwiedzających oprowadzali  przewodnicy – uczniowie klasy IIC społecznej Bruno Kass, Ernest Krzywonos, Klaudia Olender, Kamil Szczech, Dawid Drewnik.

Aneta Ramotowska, Elżbieta Chrostowska

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small