Pielgrzymka maturzystów Kraków- Łagiewniki- Wadowice- Kalwaria Zebrzydowska- Częstochowa

W dniach 28 listopada- 1 grudnia 2016 roku uczniowie klas trzecich liceum pod opieką

Siostry Haliny Lipińskiej i nauczycieli Grażyny Kołodziej, Elżbiety Chrostowskiej i Damiana Żyluka odbyli pielgrzymkę śladami świętego Jana Pawła II. Zwiedziliśmy miejsca związane z papieżem Polakiem, katedrę i zamek na Wawelu, niemiecki obóz zagłady Auschwitz- Birkenau. W Częstochowie uczestniczyliśmy w nabożeństwie w intencji o pomyślność egzaminów maturalnych.

Szkoła

W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small