Pielgrzymka maturzystów Kraków- Łagiewniki- Wadowice- Kalwaria Zebrzydowska- Częstochowa

W dniach 28 listopada- 1 grudnia 2016 roku uczniowie klas trzecich liceum pod opieką

Siostry Haliny Lipińskiej i nauczycieli Grażyny Kołodziej, Elżbiety Chrostowskiej i Damiana Żyluka odbyli pielgrzymkę śladami świętego Jana Pawła II. Zwiedziliśmy miejsca związane z papieżem Polakiem, katedrę i zamek na Wawelu, niemiecki obóz zagłady Auschwitz- Birkenau. W Częstochowie uczestniczyliśmy w nabożeństwie w intencji o pomyślność egzaminów maturalnych.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small