Naukowy Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2017 roku uczniowie klasy Ib społecznej wybrali się na wycieczkę do Olsztyna. Uczniowie zwiedzili Muzeum Warmii i Mazur gdzie uczestniczyli w zajęciach „ Dzieje, kultura, obyczaje i religia Prusów”. Drugim punktem wycieczki była delegatura IPN, gdzie dr Waldemar Brenda przedstawił uczniom zadania instytutu.

Szkoła

edzien


logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small