Czytajmy z Ewką!

books cd 1 300x180Jeżeli masz książki, których nie czytasz lub przeczytałeś albo płyty z muzyką, zalegające w twoim domu w dobrym stanie, serdecznie zachęcamy do oddania do sali 104 w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu. Zebrane przedmioty będą sprzedawane w grudniu w Piskim Domu Kultury. Mamy nadzieję, że przyłączysz się do akcji- oddasz jedne, kupisz drugie.

Kwota ze sprzedaży książek będzie przeznaczona na leczenie Pani Ewy.

Szkoła

W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia


 sdim

 


uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small