18 X 2017 - po raz kolejny jesteśmy na Warszawskim Festiwalu Filmowym

W tegorocznej edycji imprezy wezmą udział dwa kina - znajdująca się w Pałacu Kultury i Nauki Kinoteka oraz Multikino w Złotych . Festiwal rozpocznie się w najbliższy piątek i potrwa aż do niedzieli 22 X
Filmy wyświetlane będą w dziewięciu salach po  seansów dziennie. Pierwsze zaczynać się będą o 9.30, ostatnie - o 21. 30. Podczas WFF łącznie zobaczymy aż 247 pozycji z całego świata. 

 

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small