VI edycja Nagrody im. K. I. Gałczyńskiego ORFEUSZ

Wydarzeniem kończącym VI edycję Nagrody im. K. I. Gałczyńskiego ORFEUSZ było między innymi spotkanie w naszej szkole z Grzegorzem Kociubą, poetą z Tarnobrzega, krytykiem literackim, jednym z komentatorów współczesnej twórczości, który wygłosił prelekcję „Poezja – nie taki diabeł straszny jak ją malują. Dlaczego warto czytać poezję?”Spotkanie poprowadził poeta Wojciech Kass - dyrektor Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small