BohateronON –włącz historię.

Pamiętamy o powstańcach warszawskich

Zostaliśmy zakwalifikowani do programu „BohateroON – włącz historię”. Wraz z nami uczestniczą w nim szkoły z całej Polski, w tym 11 z województwa warmińsko- mazurskiego.

Zrealizowaliśmy już 3 zadania związane z realizacją projektu- szkolenie w Olsztynie, wypełniliśmy ankiety i wysłaliśmy ponad 300 pocztówek do powstańców warszawskich. Mamy nadzieję, że sprawimy im tym radość

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small