BohateronON –włącz historię.

Pamiętamy o powstańcach warszawskich

Zostaliśmy zakwalifikowani do programu „BohateroON – włącz historię”. Wraz z nami uczestniczą w nim szkoły z całej Polski, w tym 11 z województwa warmińsko- mazurskiego.

Zrealizowaliśmy już 3 zadania związane z realizacją projektu- szkolenie w Olsztynie, wypełniliśmy ankiety i wysłaliśmy ponad 300 pocztówek do powstańców warszawskich. Mamy nadzieję, że sprawimy im tym radość

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small