Przeczytaliśmy fragment Pisma Świętego w GZS w Piszu

Wciąż czytamy młodszym od nas kolegom I koleżankom. Tym razem odwiedziliśmy uczniów klasy 2 w Gminnym Zespole Szkół. Przeczytaliśmy fragment Pisma Świętego, który następnie przedstawiliśmy za pomocą krótkiej inscenizacji. Na koniec tradycyjnie uczniowie kolorowali obrazki do omawianej tematyki. Było dużo dobrej zabawy I przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieci. Dziękujemy siostrze Halinie oraz wychowawczyni klasy 2a GZS za serdeczne przyjęcie

Szkoła

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2

Wydział Nauk Ekonomicznych

<=Relacja z podpisania porozumienia

uwm

Wydział  Matematyki i Informatyki

wmil logo


wmil strefa


kiedymyyjemy180x120

100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla


ankieta


logo small


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small