Przeczytaliśmy fragment Pisma Świętego w GZS w Piszu

Wciąż czytamy młodszym od nas kolegom I koleżankom. Tym razem odwiedziliśmy uczniów klasy 2 w Gminnym Zespole Szkół. Przeczytaliśmy fragment Pisma Świętego, który następnie przedstawiliśmy za pomocą krótkiej inscenizacji. Na koniec tradycyjnie uczniowie kolorowali obrazki do omawianej tematyki. Było dużo dobrej zabawy I przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieci. Dziękujemy siostrze Halinie oraz wychowawczyni klasy 2a GZS za serdeczne przyjęcie

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small