zajęcia warsztatowe w Muzeum Ziemi Piskiej

Jesienią uczciliśmy 200. rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki. W klasach drugich i trzecich zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe. W Muzeum ziemi Piskiej nasi uczniowie przeprowadzili zajęcia dla klas drugich gimnazjum Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piszu.

Na ulicy Kościuszki w Piszu rozdawaliśmy ulotki o Tadeuszu Kościuszce. Akcja zorganizowana została razem z Muzeum Ziemi Piskiej w ramach projektu ,, 2017 - rokiem Tadeusza Kościuszki w 200.rocznicę śmierci ". W projekcie uczestniczyli uczniowie klasy 3b LO: Magdalena Rogińska, Klaudia Sulewska, Konrad Kurpiowski, Aleksandra Szymborska i Julia Bączek.

logo smalloszczedzanie wyniki