150. rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego – projekt „Młodzi dla młodych 3”

Urodzinami Józefa Piłsudskiego rozpoczęliśmy obchody 100.lecia Niepodległości.

Uczniowie klasy IIIC LO przygotowali gazetkę o różnych etapach życia Marszałka.

Bruno Kass, Aleksandra Buczyńska, Damian Sulewski i Ernest Krzywonos przeprowadzili warsztaty dla uczniów Samorządowego Gimnazjum Publicznego i klasy V Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu, które odbyły się w Muzeum Ziemi Piskiej. W Bibliotece Miejskiej w Piszu klasa IIB LO przygotowała wystawę. 5 grudnia na początku każdej lekcji uczniowie mogli wysłuchać audycji o życiu Marszałka. Finałem było napisanie Wielkiego testu o Józefie Piłsudskim przez wszystkich uczniów naszej szkoły.

logo smalloszczedzanie wyniki