Porozumienie z UWM

uwmzs1

5 czerwca 2018 roku Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu, mgr Małgorzata Oświęcimko, podpisała z Dziekanem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, prof. dr. hab. Romanem Kisielem porozumienie o współpracy i objęciu patronatem klasy o profilu ekonomicznym.

Uczniowie klas trzecich gimnazjum oraz drugich liceum mogli poczuć się jak studenci. Uczestniczyli w warsztatach Kultura a marketing oraz Merchandising, które zakończyły się otrzymaniem certyfikatów.

Zachęcamy uczniów do wyboru nauki w klasie o profilu ekonomicznym. W ramach zajęć klasy patronackiej będzie realizowany program Akademia Młodego Ekonomisty. Lekcje będą prowadzone przez pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM – zarówno na uczelni, jak i w naszej szkole.

podpisanie

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2