TERENOWA GRA EDUKACYJNA „Drużyna narodowa”

Obchody 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zakończyliśmy w roku szkolnym 2017/2018 grą terenową. 10 drużyn z klas trzecich gimnazjum zmagało się 13 czerwca z 10 etapami gry. Zadania dotyczące historii, ustroju, słynnych Polaków, języka polskiego i kultury polskiej przygotowali uczniowie klas pierwszych liceum. Zwycięzcami została drużyna uczennic klasy 3b w składzie Aleksandra Gierad, Kinga Tomasiewicz, Natalia Jasionowska. Konkurs zorganizowała Elżbieta Chrostowska z pomocą nauczycielek Zofii Filipkowskiej i Grażyny Kołodziej.

W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2