TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU PISKIEGO,

wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu
serdecznie zapraszają
na TARGI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU PISKIEGO,

które odbędą się 4 kwietnia 2019r.

w siedzibie Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu,

ul. Młodzieżowa 26, w godzinach 9.00 - 13.00.

Do 1 kwietnia 2019 należy potwierdzić udział w targach. Zapisy na spotkania z cyklu Ciekawe zawody prosimy zgłaszać do Zespołu Szkół Nr 1 w Piszu, tel. 0 87 423 21 43  w godz. 8.00 - 15.00.
W programie targów przewidziano:
1. Prezentację oferty edukacyjnej szkół i placówek oświatowych powiatu piskiego na rok szkolny 2019/2020.
2. Spotkania z cyklu Ciekawe zawody z absolwentami szkół powiatu piskiego oraz przedstawicielami zawodów: prawnikiem, fryzjerem, informatykiem, kosmetyczką, lekarzem, fotografikiem.
9.15 - doradca zawodowy (aula szkolna)
10.00 - fotografik Mazurskiego Parku Krajobrazowego (aula szkolna)
10.00 - informatyk - Projektowanie gier komputerowych i grafika 3D (sala 103)
11.00 - fryzjer, kosmetyczka (aula szkolna)
11.00 - informatyk - Projektowanie gier komputerowych i grafika 3D(sala 103)
12.00 - lekarz (aula szkolna)
12.30 - radca prawny (aula szkolna)
3. Spotkanie z rodzicami uczniów ostatnich klas gimnazjum, szkoły podstawowej, w auli szkolnej - 16.00.
Podczas spotkania z rodzicami :
- doradcy zawodowi Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piszu podpowiedzą, jak  pomóc  dziecku w wyborze szkoły i zawodu oraz przekażą informacje o wynikach przeprowadzonych wśród uczniów powiatu piskiego ankiet dotyczących wyboru typów szkół, kierunków kształcenia;
-  dyrektor  Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu zaprezentuje dane z badania rynku pracy Barometr zawodów;
-  dyrektorzy szkół ponadpodstawowych i placówek powiatu piskiego  przedstawią  harmonogram szkolnych Dni Otwartych, w czasie których można zapoznać się z wybraną szkołą, jej warunkami lokalowymi, wyposażeniem i szczegółową ofertą edukacyjną.
Prosimy dyrektorów oraz nauczycieli o przekazanie zainteresowanym rodzicom uczniów informacji o wyżej wymienionym spotkaniu.

W rankingu Perspektyw mamy brązową odznakę

ranking lit tarcza 2019

Współpracujemy z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie:

Wydział Biologii i Biotechnologii

logo wbib2