Akcje SU

Mikołajkowy Turniej Siatkówki

05.12.2014 |W naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej dla dziewcząt. Wszystkie uczestniczki otrzymały symboliczne mikołajki z czekolady, dzięki uprzejmości pana Dariusza z EURO Wypożyczalni DVD i BLU-RAY.

 

 

Dzień Nauczyciela

Dnia 14.10 obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali program artystyczny ciepło przyjęty przez nauczycieli. Przedstawiciel Rady Rodziców, przewodnicząca SU i Pani Dyrektor złożyli uczniom i nauczycielom.

 

 

Dzień Wiosny

21.03.2015 |Odbył się pierwszy piknik sportowy w naszej szkole. Na boisku przygotowania rozpoczęły mieszane drużyny piłkarskie. Klasy zaczęły rozstawiać swoje grille, zamawiać pizzę. Czas umilała muzyka. Głównym celem pikniku było przekonanie uczniów by zostali w szkole i nie uciekali z lekcji z powodu zbliżającego się Dnia Wagarowicza. Impreza przypadła do gustu nauczycielom i uczniom, wszyscy dobrze się bawili.