Harmonogram spotkań - gimnazjum 2017/18

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI  W SAMORZĄDOWYM GIMNAZJUM PUBLICZNYM W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Lp.

Tematyka

1.

13 IX 2017

Rola rodzica wszkole

1. Przedstawienie celów pracy szkoły w bieżącym roku – spotkanie w auli z dyrektorem szkoły.

2. Przedstawienie programu nauczania wychowania do życia w rodzinie - spotkanie w auli szkoły z E. Tutas.

3. Przekazanie informacji o zasadach korzystania z e-dziennika.

4. Zapoznanie z procedurą usprawiedliwiania nieobecności.

5. Zapoznanie z procedurą zwalniania ucznia z zajęć wychowania fizycznego.

6. Poinformowanie o:

warunkach, sposobie i kryteriach oceniania zachowania,

warunkach i trybie uzyskania wyższej niż przewidywana oceny klasyfikacyjnej rocznej i oceny klasyfikacyjnej zachowania.

7. Wybór trójki klasowej.

2.

25 X 2017

Cyberprzemoc, jak sobie radzić z pułapkami Internetu

1. Analiza bieżących wyników w nauce.

2. Przypomnienie treści programu wychowawczego klasy i szkoły, i programu profilaktyki.

3.

13 XII 2017

Zachowania depresyjne - jak pomóc dziecku w utrzymaniu równowagi psychicznej ?

1. Analiza bieżących wyników w nauce.

2. Przypomnienie kryteriów oceny i trybu ustalania i podwyższania oceny zachowania i przedstawienie propozycji ocen rodzicom.

4.

7 II 2018

Anoreksja i bulimia

Podsumowanie I semestru.

21 III 2018

Dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole

6.

24 V 2018

Uzależnienia - rozpoznanie, skutki, pomoc w walce

1. Poinformowanie o proponowanych ocenach rocznych i przewidywanych ocenach niedostatecznych.

Początek zebrań- godzina 16.00.