Technika

LEKCJA 1

kolorowanie fotografii czarno-białej

 

fotografia do pobrania

 

LEKCJA 2

fotomontaż

LEKCJA 3

efekt 3D

LEKCJA 4

retusz starego zdjęcia

 

GIMNAZJUM - informatyka

lekcja03


 

Projektowanie wnętrz program 3D - PLIK DO POBRANIA

Projektuj i Kupuj 3D to kompleksowy, a przy tym całkowicie bezpłatny program do projektowania oraz aranżacji wnętrz. Z jego pomocą bardzo łatwo i szybko urządzimy dowolne pomieszczenie.

Praca z programem rozpoczyna się od wyboru przybliżonego kształtu oraz wymiarów pomieszczenia, a także doboru wstępnej kolorystyki ścian i podłogi. W kolejnym etapie rozpoczyna się już proces aranżacji zdefiniowanego wnętrza. Możliwe jest dodawanie dowolnej ilości obiektów, która tak naprawdę ograniczona jest jedynie wolną przestrzenią w pomieszczeniu. Na każdym z etapów projektowania możemy podziwiać jego efekty w 3 trybach widoku - 2D, 3D i HD. W dowolnym momencie widok zapisany może być również na dysku komputera.

Szkoła

 

synergia on


100 lat

bohater ON

szk wierna dziedz

logo szk niepodlegla

 

 

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small