Technika

LEKCJA 1

kolorowanie fotografii czarno-białej

 

fotografia do pobrania

 

LEKCJA 2

fotomontaż

LEKCJA 3

efekt 3D

LEKCJA 4

retusz starego zdjęcia

 

GIMNAZJUM - informatyka

lekcja03


 

Projektowanie wnętrz program 3D - PLIK DO POBRANIA

Projektuj i Kupuj 3D to kompleksowy, a przy tym całkowicie bezpłatny program do projektowania oraz aranżacji wnętrz. Z jego pomocą bardzo łatwo i szybko urządzimy dowolne pomieszczenie.

Praca z programem rozpoczyna się od wyboru przybliżonego kształtu oraz wymiarów pomieszczenia, a także doboru wstępnej kolorystyki ścian i podłogi. W kolejnym etapie rozpoczyna się już proces aranżacji zdefiniowanego wnętrza. Możliwe jest dodawanie dowolnej ilości obiektów, która tak naprawdę ograniczona jest jedynie wolną przestrzenią w pomieszczeniu. Na każdym z etapów projektowania możemy podziwiać jego efekty w 3 trybach widoku - 2D, 3D i HD. W dowolnym momencie widok zapisany może być również na dysku komputera.

Szkoła

synergia on


100 lat

konkurs plastyczny


ankieta

logo small


strefalogo

 


25 lat


sponsorzy


logo cke


W szkole panuje życzliwa, rodzinna atmosfera, która sprzyja uzyskaniu jak najlepszych efektów wychowawczych i dydaktycznych. Absolwent naszej szkoły jest w pełni ukształtowany do podejmowania decyzji związanych ze swoim przyszłym życiem. Jest tolerancyjny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka a także ma ukształtowaną postawę chrześcijańską i patriotyczną

 

 

 

PE logo www min

 

dyplom small